Tandem paragliding in Krkonose | Ing. Martin Kohlicek: Call: 00420 606 264 508

  • CZ
  • EN
Thermic Tandem Paragliding

termický tandemový paragliding let v Krkonoších

Termický tandemový let je to nejlepší, co může paragliding nabídnout. Nejpříjemnější je období od května do konce září. Budete potřebovat sportovní obuv a sportovní oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávy. Počítejte, že ve vzduchu bude větší zima než na zemi a za hodinu tam můžeme pěkně vychladnout... tedy jednu vrstvu oblečení navíc.

 

Doba "Termického tandemového letu" je 40 až 60 minut a celkově nám to společně zabere cca 2 hodiny. Na místo startu se spolu dostaneme lanovkou nebo autem. Na startu máme čas si v klidu povědět, co nás čeká a jak to všechno provedem. A potom už jen pár kroků a jsme ve vzduchu...

 

Během celého letu si spolu povídáme o všem možném...hlavně co vidíme kolem sebe, jak se cítíte ve vzduchu a užíváme si to. Užíváme si termiku, tedy stoupavé proudy vzduchu, ve kterých budeme kroužit podobně jako ptáci nebo větroně a budeme stoupat vysoko nad místo startu.

 

Zažijete všechno co zkušení piloti, kteří létají mnoho hodin a letí na vzdálenost několika desítek či stovek kilometrů. Později budeme vyklesávat na přistávací plochu. Těsně před přistáním zvednete nohy nahoru a měkce přistaneme na sedačku. A tím to nekončí... Většina z vás se už nahoře na startu rozhodla pro HD video záznam letu. Tedy až přijedete domů plní dojmů tak se určitě rádi pochlubíte filmem s vaším letem a to v super HD kvalitě.

 

Cena: 2.950 Kč

 

Objednat tandemový let