Tandem paragliding in Krkonose | Ing. Martin Kohlicek: Call: 00420 606 264 508

  • CZ
  • EN
Tandem paragliding

Simple Tandem flight
(Cena: 1.850 Kč)

Tento let spolu můžeme uskutečnit kdykoli během roku. Nejpříjemnější je období od května do konce září. Pokud chcete něco netradičního, doporučuji zkusit si tandemový let na sněhu, třeba i s lyžemi na nohou.

Budete potřebovat sportovní obuv a sportovní oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávy. Doba "Seznamovacího tandemového letu" je 10 až 15 minut a celkově nám to společně zabere cca 2 hodiny. Na místo startu se spolu dostaneme lanovkou nebo autem. Na startu máme čas si v klidu povědět, co nás čeká a jak to všechno provedeme. A potom už jen pár kroků a jsme ve vzduchu.

 

Během celého letu si budeme povídat o všem možném, hlavně co vidíme kolem sebe, jak se cítíte ve vzduchu a užíváte si to. Těsně před přistáním zvednete nohy nahoru a měkce přistaneme na sedačku. A tím to nekončí. Většina z vás se už nahoře na startu rozhodla pro HD video záznam letu. Tedy až přijedete domů plní dojmů, tak se určitě rádi pochlubíte filmem s vaším letem a to v super HD kvalitě.

Book SIMPLE Tandem flight

 

Sightseeing Tandem flight
(Cena: 2.350 Kč)

Nejpříjemnější období pro Vyhlídkový tandemový let je od května do konce září. Budete potřebovat sportovní obuv a sportovní oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávy. Doba "Vyhlídkového tandemového letu" je 20 až 30 minut a celkově nám to společně zabere cca 2 hodiny.

Na místo startu se spolu dostaneme lanovkou nebo autem. Na startu máme čas si v klidu povědět, co nás čeká a jak to všechno provedem. A potom už jen pár kroků a jsme ve vzduchu. Během celého letu si spolu povídáme o všem možném, hlavně co vidíme kolem sebe, jak se cítíte ve vzduchu a užíváme si to. Těsně před přistáním zvednete nohy nahoru a měkce přistaneme na sedačku. A tím to nekončí. Většina z vás se už nahoře na startu rozhodla pro HD video záznam letu. Tedy až přijedete domů plní dojmů tak se určitě rádi pochlubíte filmem s vaším letem a to v super HD kvalitě.

Book SIGHTSEEING Tandem flight

 

Thermic Tandem flight
Cena: 2.950 Kč

Termický tandemový let je to nejlepší, co může paragliding nabídnout. Nejpříjemnější je období od května do konce září. Budete potřebovat sportovní obuv a sportovní oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávy. Počítejte, že ve vzduchu bude větší zima než na zemi a za hodinu tam můžeme pěkně vychladnout – tedy jednu vrstvu oblečení navíc.

Doba "Termického tandemového letu" je 40 až 60 minut a celkově nám to společně zabere cca 2 hodiny. Na místo startu se spolu dostaneme lanovkou nebo autem. Na startu máme čas si v klidu povědět, co nás čeká a jak to všechno provedem. A potom už jen pár kroků a jsme ve vzduchu... Během celého letu si spolu povídáme o všem možném...hlavně co vidíme kolem sebe, jak se cítíte ve vzduchu a užíváme si to. Užíváme si termiku, tedy stoupavé proudy vzduchu, ve kterých budeme kroužit podobně jako ptáci nebo větroně a budeme stoupat vysoko nad místo startu.

 

Zažijete všechno co zkušení piloti, kteří létají mnoho hodin a letí na vzdálenost několika desítek či stovek kilometrů. Později budeme vyklesávat na přistávací plochu. Těsně před přistáním zvednete nohy nahoru a měkce přistaneme na sedačku. A tím to nekončí... Většina z vás se už nahoře na startu rozhodla pro HD video záznam letu. Tedy až přijedete domů plní dojmů tak se určitě rádi pochlubíte filmem s vaším letem a to v super HD kvalitě.

Book THERMIC Tandem flight