Tandem paragliding v Krkonoších | Ing. Martin Kohlíček: Tel: +420 606 264 508

  • CZ
  • EN
Tandemový let na paraglidu v Krkonoších

Krkonoše patří mezi nejvhodnější terény pro tandem paragliding v celé České republice. V krásném prostředí Krkonoš si užijete tandemový let na paraglidu, který ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Vaše dojmy budete mít navždy uchované na paměťové kartě. Stačí se rozběhnout a vychutnat si pohled na krajinu z ptačí perspektivy.

 

Tandemový let seznamovací

Zážitek z prvního letu je tak intenzívní, že každá minuta letu se zdá být mnohem delší než na zemi. Jen pár kroků a už jsme ve vzduchu. Během letu zažijete TEN zvláštní pocit volného pohybu vzduchem a ukážeme si spoustu zajímavostí, které jsou vidět jen ze vzduchu.

Více o Seznamovacím tandemovém letu

 

Tandemový let vyhlídkový

Zažijete stejné pocity jako u letu seznamovacího a navíc se ve vzduchu pořádně rozhlédneme do krajiny. Vystoupáme nad start a uvidíme velkou část Krkonoš. Na takové pohledy se nezapomíná.

Více o Vyhlídkovém tandemovém letu

 

Tandemový let termický

Je to nejlepší, co může paragliding nabídnout. Během termického letu si užijete "termiky", tedy stoupavých proudů vzduchu, ve kterých budeme kroužit a nabereme výšku, abychom měli panoramatický výhled na celé Krkonoše a podle viditelnosti i dále. Jen málo lidí vidělo Krkonoše tak, jak je uvidíte vy.

Více o Termickém tandemovém letu

 
Co je to paragliding?

Paragliding je outdoorový sport, při kterém pilot padákového kluzáku využívá stoupavé termické proudy k tomu, aby se co nejdéle udržel ve vzduchu.

 

Vy si můžete létání na paraglidovém kluzáku vyzkoušet přostřednictvím Tandem Paragliding letu, při kterém Vás zkušený tandem pilot vezme bezpečně do vzduchu. Tandem pilot bude využívat stoupavých termických proudů k tomu, abyste zůstali déle ve vzduchu a prohlédli si krkonošskou krajinu z ptačí perspektivy. Pojďte si vyzkoušet Tandemový let na paragliding kluzáku!